Kalite Politikamız

VİZYONUMUZ

 

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en uygun çözümlerle ve geniş ürün yelpazesiyle hızlı ve etkin bir şekilde karşılamak, etik değerlere ve sosyal sorumluluğa önem vermek, global sürdürebilirlik standartlarının bilincinde olmak, güvenli ve emniyetli ürünler sunmak, her şartta can güvenliği ve sağlık düşüncelerini önceliklendirmek, daima inovasyon ruhlu bir global şirket olmak bizim için önemlidir.


Temiz çevre, temiz dünya için hep beraber çalışmak dileğiyle.


GÖREVİMİZ


Müşteri memnuniyetini sağlamak, hızlı ulaşım ve teknik desteklerimizle her zaman yanınızda olmak, güvenilir ürünler üretmek bizim en büyük gayemizdir.


ÜRÜN TANIMI


Ürünlerimiz AG şebekelerinde (380 Volt 50Hz, 220 Volt 50Hz) güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışır. Ürünlerimizde montaj kolaylığı sağlanmış ve ısınma sorunları ortadan kaldırılmıştır.


TANIM


ŞÖNT: Kapasitif enerji üreten sistemlerde, endüktif etki yaratarak sistemi dengeleyen transformatör sarımlarıdır. Bazı durumlarda, şebekeden endüktif-reaktif güç çeken şönt reaktörlerin kullanılması gerekebilir. İşletmelerin yük profili farklılık gösterir. Önceden yalnızca kondansatör bağlamakla yapılan kompanzasyon artık yeterli değildir, çünkü işletmelerde kapasitif karakteristikli cihazların sayısı artmaktadır. Bu nedenle, doğru kompanzasyon için kondansatörlerle birlikte şönt reaktörlerinin de kullanılması önemlidir.


ŞÖNT REAKTÖR NEDİR?

Şönt reaktörler, endüktif etki yaratan cihazlardır ve bu nedenle 'endüktif yük reaktörü' olarak da bilinirler. Kapasitif reaktif enerjinin yüksek olduğu sistemlerde dengeleme yapmak için kullanılırlar. Sisteme endüktif yük basan reaktörlere şönt reaktör denir. Şönt reaktörler, yıldız bağlı ve belirli bir güce sahip transformatörlerdir. Şönt reaktörlerin sıklıkla kullanıldığı yerler bankalar, radyolink istasyonları, DC sürücülerin yoğun olduğu tesisler, okullar, uzun yeraltı kablo hatları olan tesisler ve işletmeler, demiryolu tesisi gibi yerlerdir.

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın